Hakkımızda

We produce great ideas and build new world

HAKKIMIZDA

Ankara’da proje ofisi ile 2003 yılında bir aile şirketi olarak faaliyetlerine başlayan ve 2009 yılında isim değişikliğine gidilerek şimdiki adını alan Akabeyler Yapı Mimarlık Ltd. Şti. inşaat mühendisi Beytullah Aksoy ve mimar Hüseyin Aksoy tarafından kurulmuştur. Ankara, Konya ve Karaman’da bulunan mimari-mühendislik ofisleri ve Karaman’daki mobilya atölyesi ile faaliyetlerine devam eden firmamız, kurulduğu günden beri hizmet kalitesinden hiçbir ödün vermeden, genç ve dinamik kadrosu, geniş vizyonu, kararlı yapısı ile her geçen gün başarı grafiğini emin adımlarla yükseltmektedir.

Akabeyler Yapı Mimarlık, inşaat, taahhüt, iç dekorasyon ve mobilya sektrölerinde, mimari mühendislik planlama projecilik ve müşavirlik hizmetlerinde müşterilerin taleplerine, kalite, mimari ve estetikten taviz vermeden farklı plan ve tasarımları ile ekonomik ve çağdaş çözümler sunmaktadır. Sektöründe siz değerli müşterilerine, hep daha kaliteli hizmet verebilmek için hizmet yelpazesini uzmanlaşarak genişletmeye, dünyadaki mühendislik ve mimarlıktaki en son trendleri yakından takip ederek ülkemize taşımaya ve sektöründe öncü olmaya kararlıdır. Geleceğe sürekli hedeflerini büyüterek, vizyonunu yenileyerek sağlam adımlarla ilerleyen firmamız her zaman siz değerli müşterilerin yanında olmaya devam etmektedir.

Biz Ne Yapıyoruz? 

Projecilik: 2003 yılından itibaren her yıl başarılarına yenilerini ekleyerek deneyimlerini katlayarak artıran firmamız, deneyimli ve yaratıcı mimar, mühendis ve teknikerlerden oluşan ekibiyle sağlık, eğitim, konut, ofis binaları, alışveriş merkezleri, otel ve konaklama, residence, karma yapılar, fabrika ve endüstri binaları projelerine imza atmaktadır.

Dekorasyon: Firmamız ev ve iş yerleri için, dekorasyonda ayrıntıların atlanmadığı farklı tarz ve dokunuşlarla zevk-i selimin ve estetiğin ön plana çıkarıldığı, mobilya ve aksesuarlarla ilgili pek çok seçeneğin sunulduğu, iç mimari proje tasarım ve uygulamalarıyla da müşterilerinin takdir ve teşekkürlerini alarak yaşamımıza mutluluk katan ve imza atan eserler ve mekanlar üretmektedir.

Mobilya: Tasarımlarında farklılığa ve yenilikçi olmaya büyük özen gösteren firmamız mobilya sektöründe de aranan bir firma olmuştur. Firmamız kalite ve özgünlüğünden taviz vermeden ürettiği mobilyalarla, sürekli güncellenen müşteri taleplerini karşlamakta büyük bir başarı yakalamıştır.  Bu başarının arkasında güler yüzlü hizmet anlayışı, üretim süreçlerinde kullanılan teknoloji ve detaylara verilen önem yatmaktadır. Üretim parkurumuz yeni teknoloji ve yeni teknikler kullanılacak şekilde oluşturulmuştur.

Müşavirlik: Firmamız inşaat ve dekorasyon alanlarında projelendirme, üretim, yatırım amortisman fizibilitelerinin hazırlanması ve talep doğrultusunda uygulama hizmetlerini sunmaktadır.

Bizi Niçin Tercih Etmelisiniz ?

Kadim tarihimiz boyunca yapılan ve günümüze kadar gelen, ülkemizi ve bulunduğumuz coğrafyayı birbirinden zarif ayrıntılarla bezeli paha biçilmez sanat eserleri ve mimari yapılarla süsleyen eşsiz tarihi mimarlık mirasımızdan esinlenerek, ev ve iş yerlerinizi en yaşanabilir ayrıcalıklı mekan tasarımları için …

Ülkesinin yüksek değerlerini özümseyerek, hizmet verdiği ve birlikte çalıştığı tüm paydaşları zenginleştirmeyi hedefleyen yenilikçi, cesur, sağduyulu ve bulunduğu coğrafyanın tüm renklerine saygılı büyük bir aile olmak için …

Lorem ipsum dolor sit consectetur adipiscing elit. Pellentesque ut lacus at velit consequat sodales. Ut posuere neque in molestie gravida eu feugiat neque, elementum posuere purus.

JACK BLACK, ARCHITECT